Aktualnie poszukujemy na okres SIERPIEŃ– WRZESIEŃ 2022 r. kilku osób na stanowisko:

Pośrednik Wynajmu

Zakres obowiązków:

  • Zamieszczanie i promowanie ogłoszeń w głównych portalach ogłoszeniowych
  • Obsługa telefonicznej rezerwacji pokoi
  • Obsługa komputerowego systemu zarządzania wynajem w podstawowym zakresie niezbędnym do wykonywania obowiązków.
  • Prezentacja lokali i pokoi na terenie Warszawy
  • Właściwy dobór najemców
  • Podpisywanie umów
  • Sporządzanie raportów
  • Kwaterowanie najemców
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań
  • Bezpośredni kontakt z klientem

Wymagania:

  • Wiek minimum 20 lat.
  • Dobra obsługa komputera, pakietu Office, telefonu i e-maila, ogłoszeń na OLX, Facebook, Gumtree
  • Dyspozycyjność i punktualność w okresie Sierpień – Wrzesień (praca także w weekendy)
  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z klientem, szczególnie przy wynajmie
  • Język Angielski lub Ukraiński w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, w pełni prowizyjne (szacowane na 4000 zł „na rękę” miesięcznie)
  • Przejrzysty system wynagrodzenia
  • Zatrudnienie na okres Sierpień – Wrzesień na umowie o dzieło
  • Szkolenie wprowadzające i wsparcie merytoryczne

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza znajdującego się pod poniższym linkiem:

Link do formularza