O nas

Nasza firma powstała z pasji do inwestycji w nieruchomości i chęci budowania dochodu pasywnego w oparciu o wynajem mieszkań. Po wielu odbytych szkoleniach i latach prywatnych inwestycji w nieruchomości na wynajem zdecydowaliśmy się całkowicie poświęcić tej dziedzinie. Mając na uwadze perspektywę posiadania dużej ilości własnych mieszkań w przyszłości, od 2014 roku budowaliśmy firmę, która pozwoli nam oddelegować te zadania naszym pracownikom bez straty na jakości obsługi. To samo proponujemy innym właścicielom i inwestorom.

Skupiamy się na wynajmie mieszkań na pokoje, bo jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej dochodowych rozwiązań przy obecnych regulacjach prawnych w Polsce. Jest to cały „ekosystem” obejmujący procedury, umowy i doświadczenie. Dla osób nie zajmujących się tym zawodowo jest to trudne w realizacji, dlatego w naszej ofercie jest zarządzanie mieszkaniami na wynajem, zakupy dochodowych mieszkań na wynajem oraz gotowe mieszkania inwestycyjne do zakupienia od naszej firmy. W każdym działaniu kierujemy się zasadą „rób jak dla siebie” i jesteśmy dumni z każdej naszej nieruchomości.

KAROL ABRAMCZYK, Prezes Zarządu

Rekomendacje

 • Firmie Galeria Pokoi wynajmuję mieszkanie 3 pokojowe na warszawskich Bielanach od ponad roku. Firma wywiązuje się bardzo solidnie i z dużą empatią z wszelkich warunków umowy. Różne problemy techniczne, płatności rachunków i rozliczenia mediów są rozwiązywane w porozumieniu ze mną jako właścicielem, lecz samodzielnie przez firmę co ułatwia obu stronom działanie. Jestem zadowolona i usatysfakcjonowana z takiej współpracy. Gdybym miała jeszcze raz wynająć lokal, zrobiłabym to ponownie z firmą Galeria Pokoi.  BARDZO POLECAM KORZYSTANIE Z ICH USŁUG!

  MAŁGORZATA, właścicielka mieszkania

 • Współpracę z firmą Galeria Pokoi, zarówno w zakresie formalnym jak i praktycznym, oceniam jako wzorową. Dzięki niej jako osoba wynajmująca mieszkanie otrzymuję pełne wsparcie w relacji z podnajemcami oraz bezpieczeństwo dotyczące bieżącego zarządzania lokalem, także w zakresie drobnych napraw i potrzebnych konserwacji. Wszystkie warunki umowy są ściśle realizowane, a czynsz najmu regulowany jest systematycznie i terminowo.

  RADOSŁAW, właściciel mieszkania

 • Współpraca z firmą Galeria Pokoi jest bardzo udana. Opieka klienta jest profesjonalna, a podejście do spraw jest bezpośrednie i rzeczowe. Jakiekolwiek problemy są rozwiązywane szybko i efektywnie. Firma wywiązuję się świetnie ze wszystkich warunków umowy. Chętnie zainwestuję przez tą firmę w następne nieruchomości. Będę także polecał tę formę inwestycji moim znajomym.

  MAREK, inwestor

 • Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Galeria Pokoi. Pieniądze otrzymuję na czas, nie muszę się martwić o drobne naprawy lub zmiany lokatorów. Opcja bardzo korzystna dla osób, którym brakuje czasu bądź możliwości by samodzielnie zająć się wynajmem.

  ELIZA, właścicielka mieszkania

 • Galeria Pokoi sprawuje opiekę nad moim mieszkaniem wynajmowanym na pokoje. Bardzo sobie cenię tę współpracę ze względu na profesjonalizm usług i podejście do klienta. Firma zajmuje się kontaktem z najemcami, koordynuje płatności i rozwiązuje różnego rodzaju problemy techniczne i formalne związane z mieszkaniem. Bez wahania powierzyłabym im zarządzanie kolejną inwestycją.

  JOANNA, inwestorka